FB
Aktuality

Last minute dovolená - jak správně vybrat i když už cestovky hlásí vyprodáno?

18.7.2017

Máme léto a pro většinu lidí čas dovolených. Všichni se těší na super nabídky last minute zájezdů, jak ušetří a užijí si krásnou dovolenou…. Ale letos je to jinak! Letos všechny CK hlásí vyprodáno – letadla jsou plná a hotely hlásí stop stavy – tj. že jsou zcela vyprodané! Jak v tomto případě vybrat tu správnou dovolenou?

Doporučujeme být flexibilní.

Pokud máte např. 14 dní dovolenou a chcete letět někam na týden, snažte se přijít co nejdřív. Ve chvíli, kdy se Vám vybraná dovolená líbí, nečekejte, jestli se ještě o něco zlevní. Nezlevní – ale určitě vyprodá a pak budete jenom smutní, že už to nejde. Umíme poradit, najít, doporučit, prohlédneme opakovaně a několikrát všechny rezervační systémy, ale když je vyprodané – nevykouzlíme místo kde není. Na internetu je spousta nabídek, ale až v rezervačním systému vidíme, že už tam zbývá jen 1 letenka a tak dovolená není možná pro více lidí…

Doporučujeme mít pas platný alespoň 6 měsíců po návratu z dovolené.

Upozorňujeme, že pas musí mít děti do 15 let vždy a to i do zemí, kam se dospělí dostanou na platný občanský průkaz. Ověřte si prosím podmínky vstupu do jednotlivých zemí na www.mzv.cz.

Buďte vstřícní a otevření novým možnostem.

Byli jste vždy na dovolené v Řecku nebo Španělsku a teď jsou tyto země pro Vás finančně nedostupné? Leťte do Maroka nebo Tuniska. Oblíbené hotely našich klientů: Maroko – Saidia – hotel Be Live nebo Tunisko – Mahdia – hotel Nour Palace se skluzavkami pro děti. Užijete si all inclusive v krásném hotelu, čeká Vás super koupání v moři a poznáte jiný svět. V Turecku budou děti nadšené z aquaparku přímo v hotelu – naše oblíbené hotely jsou Club Calimera Serra Palace nebo Pegasos Club.

Nebo leťte na Kanárské ostrovy

Vždyť na Tenerife se létá v létě i z Brna, jedná se o pondělní lety… Luxus si užijete v hotelu Sandos san Blas a krásu Loro parku nejlépe poznáte, když budete bydlet přímo v Puerto de la Cruz – např. v hotelu Diamante Suites… Na Loro Park si vyhraďte nejlépe celý den – delfíni, kosatky, papoušci, lachtani – je tam toho hodně k vidění mimo zoo jsou zajímavá představení a pokud chcete vše stihnout, musíte si to dobře naplánovat!

Pokud máte rádi úplně jiný styl dovolené a neláká Vás komplex s all inclusive – vyzkoušejte řecký ostrůvek Ithaka. Právě se nám z něj vrátili nadšení klienti – půjčili si auto nebo motorku, ostrůvek si projezdili a na některé pláže se dostali malým motorovým člunem, na který nepotřebujete mít zvláštní „řidičák“. Nádherná příroda, milí lidé, jen občas majitelé apartmánů neumí jinak než řecky… ale aspoň je to to pravé a nefalšované… skoro nezkažené turisty… Převážná většina turistů z Anglie, Holandska a Dánska…. A víte, kde leží Ithaka? Kousíček od Kefalonie – také nádherného řeckého ostrova, na který přiletíte a pak Vás čeká krátký trajekt na Ithaku…

Neváhejte a přijďte k nám. Nejlépe se dovolená hledá přímo u nás v kanceláři. Poradíme, probereme, vysvětlíme a Vy odletíte na dovolenou svých snů!