FB
Aktuality
DO DUBAJE S DĚTMI? ROZHODNĚ, TŘEBA PŘES SVÁTKY.

DO DUBAJE S DĚTMI? ROZHODNĚ, TŘEBA PŘES SVÁTKY.

27.6.2018

Představte si, že máte nekonečné bohatství a můžete si koupit cokoli, na co si jen pomyslíte…a teprve co všechno by napadlo Vaše děti. Tak si sbalte a poleťte společně snít do Emirátů. Země, ve které takové sny přechází v realitu.

Obchodní domy = zábavní parky

Nákupy, ať již tradičního zboží nebo luxusních kousků, možná nebudou pro děti to pravé ořechové, nicméně v obchodním domě The Dubai Mall se rozhodně zabaví celá rodina. Nachází se zde unikátní KidZania – městečko, kde si děti mohou vyzkoušet přes 80 různých rolí a profesí, třeba i tu Vaši. Dále například obří akvárium s podvodní zoo, dinopark a zábava s virtuální realitou.

Dominantou tohoto obchodního domu je bezesporu Burj Khalifa s možností nezapomenutelné prohlídky Dubaje ze 124 nebo až 148 patra. Před nejvyšší budovou světa bezpochyby nevynecháte fontánu s úchvatnou světelnou show.

Mall of the Emirates by mohl Vás i Vaše potomky zaujmout proslulým Ski Dubai. Můžete si zde zajezdit na lyžích, snowboardu nebo třeba sáňkách. Nechybí zde mimo jiné ani lanová dráha, zorbing nebo lyžařská škola. Schválně, kdo z Vás může říct, že se učil lyžovat v Dubaji?

V tomto obchodním domě se ukrývá Magic Planet – místo, kde si zakoulíte bowling, zaskáčete si ve světě trampolín a zahrajete spoustu a spoustu her.

Koupání a řádění

Vykoupat se v Perském zálivu lze například na nejznámější pláži Jumeirah, která poskytne pohled na jeden se symbolů města - ,,plachetnici“ Burj Al Arab. V bezprostřední blízkosti je poté jeden z řady aqvaparků – Wild Wadi. Další vodní ráj můžete spojit s návštěvou ostrova ve tvaru palmy v hotelu Atlantis The Palm – Adventure Waterpark.

dubaj

Nekončící zábava

Pokud Vaši rodinu láká spíše zábava na souši, určitě nevynechejte komplex Dubai Parks and Resort u hranice s emirátem Abú Dhabí. Jedná se o obrovský zábavní park složený z Legolandu, akvaparku, Motiongate parku (park Hollywoodských studií DreamWorks Animation, Columbia Pictures a Lionsgate), parku zasvěceného Bollywoodu a neméně zajímavého Riverlandu, který poskytne možnost procházky historií a navíc zdarma.

Wonderland Amusement Park je poté zábavní park plný pouťových atrakcí pro všechny věkové kategorie, včetně adrenalinových jízd. Zajímají Vaše děti Marvel kreslené postavy? Vezměte je do IMG Worlds of Adventure, budou zajisté nadšené.

dubaj

Dubaj baví

V Dubaji můžete trávit volný čas i běžnými rodinnými výlety, jako je návštěva ZOO nebo delfinária. Ať již budete prožívat město na nákupech, v zábavním parku nebo jen procházkou po jednom z mnoha skvostně upravených parků, určitě se nebudete nudit. A kdo ví, třeba objevíte další úžasné místo nejen pro Vás a Vaše děti.

Vybírejte z bohaté nabídky zájezdů zde.